Henk van Vessem - Huis in de duinen - Verkocht

Henk van Vessem - Huis in de duinen kopen? Bied vanaf 25!
Henk van Vessem - Huis in de duinen kopen? Bied vanaf 25!Henk van Vessem - Huis in de duinen kopen? Bied vanaf 25!Henk van Vessem - Huis in de duinen kopen? Bied vanaf 25!
  • Henk van Vessem (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 32 cm (h x b)
Lijst51 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage69/110
Kleurrijk werk van Henk van Vessem, gesigneerd en genummerd in goede staat. Kan zo worden opgehangen aan de muur. Komt u het ophalen bij galerie Rotor in Gorinchem dan is het werk met lijst en passepartout en toezenden is zonder lijst en passe partout. Anders verzenden via swift koeriers.

Henk van Vessem (1939)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (13)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2744 verkochte items
Alle items van deze verkoper (453)
51 cm
51 cm
32 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2022 om 16:09
Eindtijd:28-11-2022 om 21:27
wajdejong
23 nov. / 09:46
€ 25