Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS I Handgesigneerd--GROOT!!! - Verkocht

Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS I Handgesigneerd--GROOT!!! kopen? Bied vanaf 45!
  • Henk van Vessem (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie en grote kleurenzeefdruk van Henk van Vessem.

Afmeting blad 90 x 70 cm in nieuwstaat.
Handgesigneerd.
Dit item valt onder de margeregeling

Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-08-2022 om 08:45
Eindtijd:31-08-2022 om 22:56
ivosnijders
31 aug. / 21:05
€ 40