Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd. - Verkocht

Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1955 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Henk van Vessem (1939)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige grote kleurenzeefdruk van Henk van Vessem.

Afmeting blad 90 x 70 cm  ( past in standaard wissellijst)

Handgesigneerd.

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-12-2020 om 20:38
Eindtijd:25-12-2020 om 21:08
Martinacornelissen
25 dec. / 17:40
€ 45