FA. (2)

Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd.

Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Henk van Vessem (1939)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie en grote kleurenzeefdruk van Henk van Vessem.

Afmeting blad   90 x 70 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd.

Sluit over 4d 5u 17m 39s
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:14-05-2022 om 08:44
Eindtijd:21-05-2022 om 22:23