Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd--GROOT!!

Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd--GROOT!! kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Henk van Vessem (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige grote kleurenzeefdruk van Henk van Vessem.

Afmeting blad 90 x 70 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd.

Dit werk past in een standaard wissellijst.

Henk van Vessem (1939)

Alle items van deze kunstenaar(15)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
90 cm
70 cm
Starttijd:25-12-2021 om 07:41
Eindtijd:02-01-2022 om 10:52
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieSNEEK, Nederland