Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd--GROOT!!

Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd--GROOT!! kopen? Bied vanaf 45!
  • Henk van Vessem (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige grote kleurenzeefdruk van Henk van Vessem.

Afmeting blad  90 x 70 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd.

Henk van Vessem (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1099 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
90 cm
70 cm
Sluit over 6d 8u 23m 39s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:01-10-2022 om 08:04
Eindtijd:11-10-2022 om 22:50