Henk van Vessem - Portret Compositie - Verkocht

Henk van Vessem - Portret Compositie kopen? Bied vanaf 10!
Henk van Vessem - Portret Compositie kopen? Bied vanaf 10!Henk van Vessem - Portret Compositie kopen? Bied vanaf 10!Henk van Vessem - Portret Compositie kopen? Bied vanaf 10!Henk van Vessem - Portret Compositie kopen? Bied vanaf 10!Henk van Vessem - Portret Compositie kopen? Bied vanaf 10!Henk van Vessem - Portret Compositie kopen? Bied vanaf 10!Henk van Vessem - Portret Compositie kopen? Bied vanaf 10!Henk van Vessem - Portret Compositie kopen? Bied vanaf 10!Henk van Vessem - Portret Compositie kopen? Bied vanaf 10!Henk van Vessem - Portret Compositie kopen? Bied vanaf 10!Henk van Vessem - Portret Compositie kopen? Bied vanaf 10!Henk van Vessem - Portret Compositie kopen? Bied vanaf 10!
  • Henk van Vessem (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen46.5 cm x 47.5 cm (h x b)
Lijst60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/15
Henk van Vessem (1939) Kleuren Litho
Portret Compositie

Kunstwerk in uitstekende staat
Omlijsting(aluminium) incl passepartout in goede staat
Aangekocht op veiling.
Beperkte oplage 4/15

Henk van Vessem (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  Peter21260

Lid sinds 2021
11 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
80 cm
60 cm
47.5 cm
46.5 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-08-2022 om 21:43
Eindtijd:06-09-2022 om 21:23
Daisy22
04 sep. / 20:11
€ 10