Henk Van Vessem - Zeefdruk - Gesigneerd

Henk Van Vessem - Zeefdruk - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Henk Van Vessem - Zeefdruk - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Henk Van Vessem - Zeefdruk - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Henk Van Vessem - Zeefdruk - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Henk Van Vessem - Zeefdruk - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  in2art
FA. (24)

583 verkochte items
  • Henk van Vessem (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Henk Van Vessem.

Met prachtige gouden touch!

Gedrukt bij Wendrich Art Editions.

Uit 2007

Oplage: 22/450

Getekend, genummerd en gedateerd in potlood door de kunstenaar.

Afmetingen 24 x 16 cm.

Niet ingelijst

Henk van Vessem ( Rotterdam 1939) Academie Beeldende Kunsten Rotterdam. Het werk van van van Vessem is expressief en dynamisch van karakter. Van Vessem is een kunstenaar met een groot gebaar, die werkt in sterk contrasterende kleuren.

Verzenden B: 10€   NL: 20€

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:24-03-2018 om 15:28
Eindtijd:06-04-2018 om 20:28

Biedingen (1):

pouwf00
6 apr. / 19:27
€ 1