Michael Steiner - "BOXOS" 1980 - editie
Jeanne Bieruma Oosting - Fabels van La Fontaine
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1997 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 71 x 101 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Leuke zeefdruk van de Rotterdamse kunstenaar Henk van Vessem in goede staat. Uit 1997.
Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden bekeken en/of opgehaald in de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 6-3-2023 om 12:13 |
Eindtijd | 20-3-2023 om 20:03 |