Henk van Vessem - zonder titel

Henk van Vessem - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Henk van Vessem - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Henk van Vessem - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Henk van Vessem (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage7/15

Vroeg zwart-wit werk van de Rotterdamse kunstenaar Henk van Vessem.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in onze schatkamer in Gorcum.
Tijdens de pandemie kunt u uw aankopen gratis laten opslaan in onze opslagkamer.
U kunt werk bij ons laten opslaan en wij kunnen uw inlijsting verzorgen.

Henk van Vessem (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (997)
48 cm
63 cm
Sluit over 8d 17u 54m 19s
Huidig bod€ 1
Volgend minimum bod: € 3
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:26-09-2022 om 10:51
Eindtijd:10-10-2022 om 21:07
JohannavanDijk
27 sep. / 19:12
€ 1