HENK van VESSEM Gr Zeefdruk (90x70cm) FLEURS I handgesigneerd - Verkocht

HENK van VESSEM  Gr Zeefdruk  (90x70cm)  FLEURS I   handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1047 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Henk van Vessem (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige grote kleurenzeefdruk van Henk van Vessem

afm blad  90x70 cm  in perfecte staat

handgesigneerd en genummerd oplage 125ex

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:22-12-2017 om 20:51
Eindtijd:29-12-2017 om 20:51
Biedingen (10)
herman1951
29 dec. / 20:29
€ 25
Adiga
29 dec. / 20:29
€ 20
herman1951
29 dec. / 20:28
€ 15
Adiga
29 dec. / 20:28
€ 13
herman1951
29 dec. / 20:28
€ 11
Adiga
29 dec. / 20:28
€ 9
herman1951
29 dec. / 20:27
€ 7
Adiga
29 dec. / 20:27
€ 5
herman1951
24 dec. / 19:58
€ 3
28654
24 dec. / 15:37
€ 1