Henk Vierveijzer, origineel op papier, Titel: Salsa - Verkocht

Henk Vierveijzer, origineel op papier, Titel: Salsa kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 80,00

Henk Vierveijzer, origineel op papier, Titel: Salsa kopen? Bied vanaf 80!Henk Vierveijzer, origineel op papier, Titel: Salsa kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1043 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Henk Vierveijzer (1950)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar: Henk Vierveijzer

Titel:Salsa

Oplage: origineel
Gesigneerd: Ja
Techniek: gemengde techniek op papier
Maten: 61cm x 50cm

Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:20-10-2016 om 20:03
Eindtijd:29-10-2016 om 20:03
albabrochius
25 okt. / 22:01
€ 80