Henk Vierveijzer - Wolf 1997 - Verkocht

Henk Vierveijzer - Wolf 1997 kopen? Bied vanaf 1!
Henk Vierveijzer - Wolf 1997 kopen? Bied vanaf 1!Henk Vierveijzer - Wolf 1997 kopen? Bied vanaf 1!
  • Henk Vierveijzer (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHors Commerce
Fraai tekeningachtige zeefdruk in zachte kleuren van Henk Vierveijzer. Gesigneerd en genummerd HC. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Henk Vierveijzer (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
50 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-09-2022 om 10:48
Eindtijd:09-10-2022 om 22:16
Biedingen (8)
ystafell
09 okt. / 14:43
€ 20
Stylehouse
09 okt. / 14:43
€ 20
ystafell
08 okt. / 08:18
€ 15
emiliomosini
08 okt. / 08:18
€ 15
ystafell
03 okt. / 17:28
€ 10
JohannavanDijk
03 okt. / 17:28
€ 5
ystafell
03 okt. / 17:28
€ 5
JohannavanDijk
02 okt. / 07:58
€ 1