Henk Visch - Gesigneerde litho, z.t. Hand gesigneerd

Henk Visch - Gesigneerde litho, z.t. Hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Henk Visch - Gesigneerde litho, z.t. Hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Henk Visch - Gesigneerde litho, z.t. Hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Henk Visch - Gesigneerde litho, z.t. Hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Henk Visch - Gesigneerde litho, z.t. Hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Henk Visch - Gesigneerde litho, z.t. Hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Henk Visch - Gesigneerde litho, z.t. Hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

510 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Henk Visch (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage101/250
Henk Visch, zonder titel
Litho op hand geschept papier
Afmetingen 66x51cm
Op onderplaat
Oplage101/250
Enkele zeer kleine vlekjes, zie foto
Wordt aangetekend verzonden
Dit item valt onder de margeregeling

Een enkel klein bruin puntje

Henk Visch (1950)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

510 verkochte items
51 cm
66 cm
Starttijd:17-07-2022 om 19:06
Eindtijd:29-07-2022 om 22:48
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieAmstelveen, Nederland