Henk Visch - Litho, Zonder titel - Verkocht

Henk Visch - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Henk Visch - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Henk Visch - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Henk Visch - Litho, Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43338 verkochte items
Alle items van deze verkoper (630)
  • Henk Visch (1950)
Jaartal1994
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage57/250

Afkomstig uit de map ‘AMC Grafiek’, een uitgave ter gelegenheid van het 325-jarige jubileum van academische geneeskunde in Amsterdam met litho’s van verschillende kunstenaars. De litho’s werden gedrukt door P. Clement in Amsterdam.

Administratieve code:

QQKV

Henk Visch (1950)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43338 verkochte items
51 cm
66 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:05-02-2019 om 11:03
Eindtijd:12-02-2019 om 20:56
RoMA_9
12 feb. / 20:50
€ 20