Henk Visch - Litho

Henk Visch - Litho kopen? Bied vanaf 70!
Henk Visch - Litho kopen? Bied vanaf 70!Henk Visch - Litho kopen? Bied vanaf 70!Henk Visch - Litho kopen? Bied vanaf 70!Henk Visch - Litho kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Henk Visch (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29.7 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage39/50

Litho van henk Visch, gesigneerd, genummerd en gedateerd in potlood.
Verzending tussen twee platen, 8,25, aangetekend 10,20

Henk Visch (1950)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
42 cm
29.7 cm
Starttijd:18-12-2021 om 10:41
Eindtijd:30-12-2021 om 19:13
Openingsbod€ 70
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa