Henk Voskuyl - Z.T., Medeterraan landschap - Verkocht

Henk Voskuyl - Z.T., Medeterraan landschap kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk Voskuyl - Z.T., Medeterraan landschap kopen? Bied vanaf 10!Henk Voskuyl - Z.T., Medeterraan landschap kopen? Bied vanaf 10!Henk Voskuyl - Z.T., Medeterraan landschap kopen? Bied vanaf 10!Henk Voskuyl - Z.T., Medeterraan landschap kopen? Bied vanaf 10!Henk Voskuyl - Z.T., Medeterraan landschap kopen? Bied vanaf 10!Henk Voskuyl - Z.T., Medeterraan landschap kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Chouba
FA. (7)

Lid sinds 2017
198 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Henk Voskuyl (1893-1980)
Jaartal1952
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen47 cm x 62 cm (h x b)
Lijst51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fris en kleurrijk werk van Henk Voskuyl uit 1952 !

Het werk en de lijst zijn in zeer goede staat; professioneel ingelijst.

Hendrik Voskuijl (Dordrecht, 10 april 1893 – Den Haag, 9 maart 1980), beter bekend als Henk Voskuyl, was een Nederlands graficus, schilder en tekenaar. Hij monogrammeerde als HV.
Voskuyl was een zoon van de Dordtse sigarenmaker Gijsbert Johannes Voskuijl en Adriana Groenemeijer. Hij was een leerling van de schilder Gerrit Burger. Voskuyl werd naast kunstenaar docent middelbaar onderwijs en aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag. Hij gaf les aan onder anderen zijn zoon Gijs Voskuijl en Yvonne Struys. Naast etsen, litho's en houtgravures, maakte hij schilderijen en tekeningen van onder andere bloemstillevens, duinlandschappen en portretten. Voskuyl was lid van de Pulchri Studio. Zijn werk is opgenomen in de collectie van onder meer het museum Boijmans Van Beuningen en het Rijksmuseum Amsterdam. (Bron: Wikipedia).

Henk Voskuyl (1893-1980)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Chouba
FA. (7)

Lid sinds 2017
198 verkochte items
66 cm
51 cm
62 cm
47 cm
Dit item is verkocht voor 34,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-04-2020 om 15:30
Eindtijd:21-04-2020 om 22:06
Biedingen (5)
Fazant1
21 apr. / 22:01
€ 30
DewiV
21 apr. / 21:59
€ 25
Fazant1
21 apr. / 21:59
€ 20
DewiV
21 apr. / 21:55
€ 15
Fazant1
21 apr. / 12:01
€ 10