Henk Willemse ( 1915 - 1980 ) Oost - Indische inkt Havengezicht - Verkocht

Henk Willemse ( 1915 - 1980 ) Oost - Indische inkt Havengezicht kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Henk Willemse ( 1915 - 1980 ) Oost - Indische inkt Havengezicht kopen? Bied vanaf 25!Henk Willemse ( 1915 - 1980 ) Oost - Indische inkt Havengezicht kopen? Bied vanaf 25!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Drost260
FA. (3)

180 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Titel : geen , Jaartal : 1957 , Met goudkleurige lijst, Handgesigneerd, Afmetingen : blad 63 x 44 cm en beeld 46 x 26 cm.

Exclusief eventuele verzendkosten.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Drost260
FA. (3)

180 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:30-05-2014 om 11:21
Eindtijd:12-06-2014 om 11:21
7500
10 jun. / 23:42
€ 25