Henny van Leeuwen olieverf - Verkocht

Henny van Leeuwen olieverf kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Henny van Leeuwen olieverf kopen? Bied vanaf 1!Henny van Leeuwen olieverf kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2665 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Henny van Leeuwen (1957)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar; Henny van Leeuwen

Techniek: Olieverf op linnen opgespannen op spieraam

gesigneerd en genummerd op de achterkant

oplage: 40 ex nr.35/40

geschilderde editie voor de vrienden van museum in Schioedam

1995

45 x 30 x 3 cm

in prima staat

Henny van Leeuwen (1957)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2665 verkochte items
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:17-08-2013 om 15:09
Eindtijd:24-08-2013 om 15:09
Biedingen (3)
6452
24 aug. / 09:25
€ 15
TWL
19 aug. / 20:04
€ 5
171
17 aug. / 18:08
€ 1