Henny Visch - Houtsnede op papier | Zonder titel | 1979

Henny Visch - Houtsnede op papier | Zonder titel | 1979 kopen? Bied vanaf 50!
Henny Visch - Houtsnede op papier | Zonder titel | 1979 kopen? Bied vanaf 50!Henny Visch - Houtsnede op papier | Zonder titel | 1979 kopen? Bied vanaf 50!Henny Visch - Houtsnede op papier | Zonder titel | 1979 kopen? Bied vanaf 50!Henny Visch - Houtsnede op papier | Zonder titel | 1979 kopen? Bied vanaf 50!Henny Visch - Houtsnede op papier | Zonder titel | 1979 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

674 verkochte items
Alle items van deze verkoper (182)
  • Henny Visch (1924-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekMonotype
StijlMinimalistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen74 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageUniek exemplaar
Afdruk van een bewerkt stuk hout/bladeren door Henny Visch.

Mooi werk uit de jaren '70.

Door de kunstenaar met potlood gesigneerd en gedateerd.
ConditieRedelijk

Langs de randen zitten wat vouwtjes en oneffenheden. De afbeelding zelf is in prima conditie.

Henny Visch (1924-2008)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

674 verkochte items
57 cm
74 cm
Starttijd:28-03-2022 om 16:29
Eindtijd:02-04-2022 om 22:10
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland