Henri C. Mac-Lean - Dorp langs rivier

Henri C. Mac-Lean - Dorp langs rivier kopen? Bied vanaf 40!
Henri C. Mac-Lean - Dorp langs rivier kopen? Bied vanaf 40!Henri C. Mac-Lean - Dorp langs rivier kopen? Bied vanaf 40!Henri C. Mac-Lean - Dorp langs rivier kopen? Bied vanaf 40!Henri C. Mac-Lean - Dorp langs rivier kopen? Bied vanaf 40!Henri C. Mac-Lean - Dorp langs rivier kopen? Bied vanaf 40!Henri C. Mac-Lean - Dorp langs rivier kopen? Bied vanaf 40!Henri C. Mac-Lean - Dorp langs rivier kopen? Bied vanaf 40!
  • Henri C. Mac-Lean (1898-1972)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Typisch Hollands gezicht van Henri Carl MacLean (1898-1972)
Mogelijk betreft het een dorpje langs de Hollandse IJssel bij Rotterdam

De authenticiteit wordt volledig gegarandeerd
Het werk kan afgehaald worden of verzonden, bij meerdere aankopen probeer ik waar mogelijk altijd gecombineerd te verzenden om kosten te besparen
ConditieRedelijk

Beschadiging in het werk linksonder, naast het steigertje in het beeld. Hiervan is een aparte foto bijgevoegd

Starttijd:07-09-2022 om 10:27
Eindtijd:21-09-2022 om 19:00
Openingsbod € 40
ObjectlocatieHilversum,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa