Henri de Haas - De driesprong

Henri de Haas - De driesprong kopen? Bied vanaf 75!
Henri de Haas - De driesprong kopen? Bied vanaf 75!Henri de Haas - De driesprong kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1491 verkochte items
Alle items van deze verkoper (150)
  • Henri de Haas (1937)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1968
TechniekAquarel
DragerKarton
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie originele aquarel van De Haas. U kunt het werk vooraf komen beoordelen in onze schatkamer bij Rotor in Gorinchem.
Het werk zit verlijmd op karton en er moet een nieuw passe partout voor gesneden worden om de prent goed tot zijn recht te laten komen. Werk zelf is in goede staat.

uiterst rand een zuur doorslag maar met passe partout goed af te dekken.

Henri de Haas (1937)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1491 verkochte items
22 cm
15 cm

Starttijd:09-11-2019 om 08:23
Eindtijd:22-11-2019 om 22:55
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieGorinchem, Nederland