Henri de Haas - Litho: Vrouw met hond - 1967

Henri de Haas - Litho: Vrouw met hond - 1967 kopen? Bied vanaf 40!
Henri de Haas - Litho: Vrouw met hond - 1967 kopen? Bied vanaf 40!Henri de Haas - Litho: Vrouw met hond - 1967 kopen? Bied vanaf 40!Henri de Haas - Litho: Vrouw met hond - 1967 kopen? Bied vanaf 40!Henri de Haas - Litho: Vrouw met hond - 1967 kopen? Bied vanaf 40!Henri de Haas - Litho: Vrouw met hond - 1967 kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (185)
  • Henri de Haas (1937)
Jaartal1967
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/25
Litho van Henri de Haas. Titel"vrouw met hond I". Jaar: 1967. Nummer: 11/25. Afmetingen voorstelling:  H41 x b53 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd.
De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In zeer goede staat

Henri de Haas (1937)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
53 cm
41 cm

Starttijd:07-05-2019 om 14:36
Eindtijd:17-05-2019 om 20:36
Openingsbod€ 40
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland