Henri de Haas - litho: vrouw met hond: IV - 1968

Henri de Haas - litho: vrouw met hond: IV - 1968 kopen? Bied vanaf 40!
Henri de Haas - litho: vrouw met hond: IV - 1968 kopen? Bied vanaf 40!Henri de Haas - litho: vrouw met hond: IV - 1968 kopen? Bied vanaf 40!Henri de Haas - litho: vrouw met hond: IV - 1968 kopen? Bied vanaf 40!Henri de Haas - litho: vrouw met hond: IV - 1968 kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Henri de Haas (1937)
Jaartal1968
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen41 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/10
Litho van Henri de Haas. Titel: vrouw met hond IV. Jaar: 1968. Afmetingen voorstelling:  H41 x b53 cm.   Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd.
De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In zeer goede staat

Henri de Haas (1937)

Alle items van deze kunstenaar(4) Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
53 cm
41 cm

Starttijd:07-05-2019 om 15:28
Eindtijd:19-05-2019 om 21:36
Openingsbod€ 40
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland