Henri Fantin-Latour - La Source

Henri Fantin-Latour - La Source kopen? Bied vanaf 210!
Henri Fantin-Latour - La Source kopen? Bied vanaf 210!Henri Fantin-Latour - La Source kopen? Bied vanaf 210!Henri Fantin-Latour - La Source kopen? Bied vanaf 210!Henri Fantin-Latour - La Source kopen? Bied vanaf 210!Henri Fantin-Latour - La Source kopen? Bied vanaf 210!
  • Henri Fantin-Latour (1836-1904)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1898
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen31.6 cm x 43.5 cm (h x b)
Lijst55 cm x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerd in de steen rechtsonder met datum Nov. '97.
Met potlood getiteld linksonder "La Source".
Uitgegeven in 1898.
Beeldmaat 43,5x31,6 cm. Lijstmaat 55x63,5x1,5 cm.
Henri Jean Théodore Fantin-Latour werd geboren te Grenoble op 14 januari 1836 en overleed te Buré op 25 augustus 1904Opleiding aan de Ecole des Beaux-Arts te Parijs.
Leerling van zijn vader Théodore, Horace Lecoq en Louis Alexandre Peron.
Behoort tot de stroming van het impressionisme en symbolisme.
Graficus, pastellist, schilder en tekenaar van mythologie, allegorie, stilleven, historie, naakt en portret.

De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.

Henri Fantin-Latour (1836-1904)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1767 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
63.5 cm
55 cm
43.5 cm
31.6 cm
Sluit binnenkort 17u 40m 20s
Openingsbod€ 210
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
Starttijd:24-01-2023 om 21:00
Eindtijd:29-01-2023 om 20:49