Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 94 cm (h x b) |
Incl. lijst | 77 x 107 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Beschadigd |
Het doek van Henri Joseph Pauwels heeft verfverlies linksonder omdat het doek daar dun is. (zie foto's) De conditie van het grote stilleven zit tussen redelijk en goed in (zie foto's) De conditie van het landschap met boerderij door Henner Knauf is zeer goed. | |
Objectlocatie | Breda, Nederland |
Starttijd | 16-6-2022 om 19:23 |
Eindtijd | 26-6-2022 om 16:08 |