Henri Koetser, ets, aardappels? schillende moeder met kind

Henri Koetser, ets, aardappels? schillende moeder met kind kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Henri Koetser, ets, aardappels? schillende moeder met kind kopen? Bied vanaf 1!Henri Koetser, ets, aardappels? schillende moeder met kind kopen? Bied vanaf 1!Henri Koetser, ets, aardappels? schillende moeder met kind kopen? Bied vanaf 1!Henri Koetser, ets, aardappels? schillende moeder met kind kopen? Bied vanaf 1!Henri Koetser, ets, aardappels? schillende moeder met kind kopen? Bied vanaf 1!Henri Koetser, ets, aardappels? schillende moeder met kind kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Henri Koetser (1878-1952)
GesigneerdHandgesigneerd

Oude ets met voorstelling van kind en moeder die het eten voorbereid.

Zichtmaat: 25,5 bij 18 cm.

Signatuur in potlood r.o." 'H. Koetser'.

Het passe-partout dient vervangen te worden. De ets zelf is verkleurd en rechtsboven zit een scheurtje in het blad, dat de voorstelling zelf net niet raakt.

Uitgave: gebr. Koch te Amsterdam.

Dit item is verkocht voor 7,00

Starttijd:31-10-2014 om 15:40
Eindtijd:09-11-2014 om 15:40

Biedingen (4):

11303
9 nov. / 14:25
€ 7
hetkunstlokaal
9 nov. / 13:31
€ 5
olielamp56
4 nov. / 13:03
€ 3
Timsius_1
4 nov. / 10:37
€ 1