Henri Koetser, Moeder met kinderen in interieur, Ets - Verkocht

Henri Koetser, Moeder met kinderen in interieur, Ets kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Henri Koetser, Moeder met kinderen in interieur, Ets kopen? Bied vanaf 25!Henri Koetser, Moeder met kinderen in interieur, Ets kopen? Bied vanaf 25!Henri Koetser, Moeder met kinderen in interieur, Ets kopen? Bied vanaf 25!Henri Koetser, Moeder met kinderen in interieur, Ets kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3179 verkochte items
Alle items van deze verkoper (71)
  • Henri Koetser (1878-1952)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS!!

Klassieke ets door Henri Koetser

Voorstelling van een moeder met kinderen in een interieur

Ets, gereproduceerd naar werk van Josef Israëls

Losbladig, niet geheel glad, beeldmaat 48x58, bladmaat 58x65

Gesigneerd in potlood r.o. 'HKoetser'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:02-03-2017 om 16:38
Eindtijd:10-03-2017 om 16:38
Amvanderhoeven
10 mrt. / 10:49
€ 25