Henri Koetser - Sfeervolle Droge naald Ets "Molen en graanveld" gesigneerd.

Henri Koetser - Sfeervolle Droge naald Ets "Molen en graanveld" gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 6,00

Andere items

Henri Koetser - Sfeervolle Droge naald Ets "Molen en graanveld" gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Henri Koetser - Sfeervolle Droge naald Ets "Molen en graanveld" gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Henri Koetser - Sfeervolle Droge naald Ets "Molen en graanveld" gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Henri Koetser - Sfeervolle Droge naald Ets "Molen en graanveld" gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Henri Koetser - Sfeervolle Droge naald Ets "Molen en graanveld" gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Henri Koetser - Sfeervolle Droge naald Ets "Molen en graanveld" gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Henri Koetser - Sfeervolle Droge naald Ets "Molen en graanveld" gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Henri Koetser - Sfeervolle Droge naald Ets "Molen en graanveld" gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Henri Koetser - Sfeervolle Droge naald Ets "Molen en graanveld" gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Henri Koetser (1878-1952)
TechniekDroge Naald
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Henri Koetser leefde van 1878 tot 1952.Hij woonde en werkte o.a. in Maastricht en Amsterdam tot 1900, Emmen, Londen, Blaricum, Laren, Barneveld en Hilversum.Hij was een leelring van de Rijksacademie van Amsterdam o.l.v. August Alleb_ en C.L.Dake.Van beroep was hij kunsthandelaar en tevens kunstschilder van interieurs, met figuren en landschappen. Grote bekendheid kreeg hij door zijn etsen naar schilderijen van o.a. Jacob Maris.

Weinig zichtbare onregelmatigheden. Kan tegen 10€ meerkosten in nieuwe passe partout worden geplaatst.

Dit item is verkocht voor 6,00

Starttijd:16-09-2018 om 15:29
Eindtijd:30-09-2018 om 21:25

Biedingen (7):

Oversloot
30 sep. / 20:52
€ 6
Ashrya
30 sep. / 20:52
€ 6
Oversloot
30 sep. / 20:51
€ 5
Ashrya
30 sep. / 20:51
€ 4
Oversloot
30 sep. / 20:41
€ 3
Arrt
30 sep. / 20:41
€ 2
Oversloot
16 sep. / 21:18
€ 1