Henri Matchavariani - Grote pastel op papier gesigneerd: Intense zoetheid - Verkocht

Henri Matchavariani - Grote pastel op papier gesigneerd: Intense zoetheid kopen? Bied vanaf 85!
Tekening / Aquarel

Henri Matchavariani - Grote pastel op papier gesigneerd: Intense zoetheid kopen? Bied vanaf 85!Henri Matchavariani - Grote pastel op papier gesigneerd: Intense zoetheid kopen? Bied vanaf 85!Henri Matchavariani - Grote pastel op papier gesigneerd: Intense zoetheid kopen? Bied vanaf 85!Henri Matchavariani - Grote pastel op papier gesigneerd: Intense zoetheid kopen? Bied vanaf 85!
  • Henri Matchavariani (1939)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1993
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen44.5 x 29 cm (h x b)
Incl. lijst57.5 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Grote pastel op papier gesigneerd:
Intense zoetheid
(totale afmetingen met lijst : 57,5 x 42,5 cm)

Zoals het is: kreukels in het papier - Kader in zeer goede staat

Henri Matchavariani (geboren in 1939) is een Franse schilder, kalligraaf en illustrator van Georgische en Roemeense afkomst. Hij was een art director in Parijs en Milaan. Hij heeft talrijke illustraties gemaakt voor de pers (Vogue) en reclamecampagnes, met name voor Air France. Hij werkte nauw samen met Helmut Newton aan een project voor Cacharel. Zijn kunst wordt geleid door de elegantie van de lijn en door een gebaar van fantasierijke vluchten, geïnspireerd door het Oosten. Zijn kalligrafie treedt in de voetsporen van Christian Dotremont.

Een tentoonstelling "Henri Matchavariani en Christian Dotremont" is binnenkort gepland.

Rond 1990 maakte Henri Matchavariani een hele reeks modetekeningen met kleding geïnspireerd door Thierry Mugler.

"Slechts een paar slagen, als een economie, als een strikte noodzaak om het teken.
Een paar streken, als een trilling van pastel of inkt in de stilte van mijn witte lakens.
Gewoon een paar slagen, en niets meer dan dat".
Henri Matchavariani
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 40,00

Henri Matchavariani (1939)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  ArtBooksDesign
Lid sinds 2022
34 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
42.5 cm
57.5 cm
29 cm
44.5 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieBrussels,  België
Starttijd19-10-2023 om 9:39
Eindtijd26-10-2023 om 19:22
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken