Leuk en origineel werkje van Henri Plaat, gemaakt tijdens een opening van een tentoonstelling met werken van hem. Gegeven aan Betty van Geest van Garrel.
Gesigneerd rechtsonder met Henri Plaat 2006.
Ik zie in deze aquarel een dame met handtas en een bijl in haar rechterhand.
Getekend op zijn schetsblok, aan de linkerzijde afgescheurd.
We verzenden dit werk veilig verpakt tussen 2 houten plaatjes.
Zeer Goed
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,50