Henri Plaat - Litho: figuren - 1971

Henri Plaat - Litho: figuren - 1971 kopen? Bied vanaf 45!
Henri Plaat - Litho: figuren - 1971 kopen? Bied vanaf 45!Henri Plaat - Litho: figuren - 1971 kopen? Bied vanaf 45!Henri Plaat - Litho: figuren - 1971 kopen? Bied vanaf 45!
  • Henri Plaat (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage148/190
Litho van Henri Plaat. Jaar: 1971. Nummer: 148/190. Afmetingen blad: H76 x b57cm. Afmetingen voorstelling: H59 x b43cm. Het werk is links onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag

Grafische ontwerper, Beeldend kunstenaar, maker van korte films, teken/schilderaar. Opleiding: Veelzijdig kunstenaar Henri Plaat is geboren in Amsterdam en groeide op in de buurt achter het concertgebouw. In verband met zijn veelvuldig verzuim verliet hij voortijdig zijn Gereformeerde Gymnasium opleiding.

De voorstelling is in goede staat. Er zitten lichte kreukels langs de randen. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passe-partout.

Henri Plaat (1936)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (32 )

958 verkochte items
Alle items van deze verkoper (288)
57 cm
77 cm
Starttijd:04-10-2022 om 16:55
Eindtijd:09-10-2022 om 20:26
Openingsbod € 45
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland