Henri van de Velde, Mozes als leidende profeet, Ets - Verkocht

Henri van de Velde, Mozes als leidende profeet, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 21,00

Henri van de Velde, Mozes als leidende profeet, Ets kopen? Bied vanaf 1!Henri van de Velde, Mozes als leidende profeet, Ets kopen? Bied vanaf 1!Henri van de Velde, Mozes als leidende profeet, Ets kopen? Bied vanaf 1!Henri van de Velde, Mozes als leidende profeet, Ets kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3182 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
  • Henri van de Velde (1896-1969)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Ets door Henri van de Velde

Voorstelling van de profeet Mozes, die schapen en herders voortleidt

Losbladig, beeldmaat 23x18, bladmaat 38x28

Gesigneerd in de druk l.o. 'H. vd Velde'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 21,00
Starttijd:11-12-2017 om 15:39
Eindtijd:24-12-2017 om 15:39
Biedingen (10)
KB_VH
22 dec. / 22:17
€ 21
KunstkamerZuidoost
22 dec. / 22:17
€ 19
KB_VH
22 dec. / 22:17
€ 17
KunstkamerZuidoost
22 dec. / 22:17
€ 13
KB_VH
22 dec. / 22:16
€ 11
KunstkamerZuidoost
22 dec. / 22:16
€ 9
KB_VH
22 dec. / 22:16
€ 7
KunstkamerZuidoost
22 dec. / 22:16
€ 5
KB_VH
22 dec. / 22:16
€ 3
KunstkamerZuidoost
19 dec. / 16:26
€ 1