Henri von Rupprecht - Tekening Appelmarkt Amersfoort

Henri von Rupprecht - Tekening Appelmarkt Amersfoort kopen? Bied vanaf 40!
Henri von Rupprecht - Tekening Appelmarkt Amersfoort kopen? Bied vanaf 40!Henri von Rupprecht - Tekening Appelmarkt Amersfoort kopen? Bied vanaf 40!Henri von Rupprecht - Tekening Appelmarkt Amersfoort kopen? Bied vanaf 40!Henri von Rupprecht - Tekening Appelmarkt Amersfoort kopen? Bied vanaf 40!Henri von Rupprecht - Tekening Appelmarkt Amersfoort kopen? Bied vanaf 40!Henri von Rupprecht - Tekening Appelmarkt Amersfoort kopen? Bied vanaf 40!Henri von Rupprecht - Tekening Appelmarkt Amersfoort kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Henri von Rupprecht (1891-1970)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32.7 cm x 42.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Pentekening van Henri von Rupprecht, gesigneerd r.o.
Verzending tussen twee platen, 8,25, aangetekend 10,20

Henri von Rupprecht (1891-1970)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1220 verkochte items
42.7 cm
32.7 cm
Starttijd:23-06-2022 om 07:06
Eindtijd:02-07-2022 om 19:27
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa