Henriette Johanna Reuchlin-Lucardie - Alcal Castello

Henriette Johanna Reuchlin-Lucardie - Alcal Castello kopen? Bied vanaf 25!
Henriette Johanna Reuchlin-Lucardie - Alcal Castello kopen? Bied vanaf 25!Henriette Johanna Reuchlin-Lucardie - Alcal Castello kopen? Bied vanaf 25!Henriette Johanna Reuchlin-Lucardie - Alcal Castello kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Silodam

Lid sinds 2020
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Henriette Johanna Reuchlin-Lucardie (1877-1970)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1915
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen13 cm x 18 cm (h x b)
Lijst26 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige aquarel in zachte tinten van een Spaans landschap waarschijnlijk Alcala Castello .
De kunstenaar had in 1930 een solo-expositie in het Stedelijk museum Amsterdam en in 1950 in Museum huis van Looy in Haarlem.

Henriette Johanna Reuchlin-Lucardie (1877-1970)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Silodam

Lid sinds 2020
1 verkochte items
29 cm
26 cm
18 cm
13 cm
Starttijd:30-04-2022 om 17:25
Eindtijd:14-05-2022 om 20:56
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland