Henry Kums

Henry Kums kopen? Bied vanaf 45!

Henry 'Kums' Koombes

Favoriet

Geplaatst door  mieke-anne

63 verkochte items
  • Henry 'Kums' Koombes
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Henry Kums

vissen II

zeefdruk 92/100

beeldformaat 54 x 64 cm

ingelijst in aluminium lijst 83 x 103 cm

kan niet ingelijst verstuurd worden

ingelijst alleen op te halen in Grave

Henry 'Kums' Koombes

Geplaatst door  mieke-anne

63 verkochte items
Starttijd:09-04-2014 om 08:30
Eindtijd:23-04-2014 om 08:30
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieNederland