Hens de Jong - Hora sexta (middag)

Hens de Jong - Hora sexta (middag) kopen? Bied vanaf 30!
Hens de Jong - Hora sexta (middag) kopen? Bied vanaf 30!Hens de Jong - Hora sexta (middag) kopen? Bied vanaf 30!
  • Hens de Jong (1927-2003)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
StijlAbstract
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
Lijst50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige prent
ConditieRedelijk

Expressionistische bloemen en planten

Starttijd:27-05-2022 om 20:52
Eindtijd:05-06-2022 om 21:05
Openingsbod € 30
ObjectlocatieWijhe, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie