Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Expressionistische bloemen en planten | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wijhe, Nederland |
Objectlocatie | Wijhe, Nederland |
Starttijd | 29-10-2022 om 9:00 |
Eindtijd | 4-11-2022 om 19:15 |