Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 21 x 29 cm (h x b) |
Incl. lijst | 44 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Het werk bevindt zich gezien zijn leeftijd in behoorlijke staat. Er zijn wel wat "foxing' plekjes op het werk te zien. Mocht U zich daaraan ergeren, niet bieden natuurljk. De passe partout is helemaal gaaf evenals de lijst. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 26-2-2023 om 15:50 |
Eindtijd | 7-3-2023 om 22:18 |
Objectlocatie | Oosterhout, Nederland |