Herbert Weber - Ets en aquatint. Titel, "Frank". - Verkocht

Herbert Weber - Ets en aquatint. Titel, "Frank". kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Herbert Weber - Ets en aquatint. Titel, "Frank". kopen? Bied vanaf 20!Herbert Weber - Ets en aquatint. Titel, "Frank". kopen? Bied vanaf 20!Herbert Weber - Ets en aquatint. Titel, "Frank". kopen? Bied vanaf 20!Herbert Weber - Ets en aquatint. Titel, "Frank". kopen? Bied vanaf 20!Herbert Weber - Ets en aquatint. Titel, "Frank". kopen? Bied vanaf 20!Herbert Weber - Ets en aquatint. Titel, "Frank". kopen? Bied vanaf 20!Herbert Weber - Ets en aquatint. Titel, "Frank". kopen? Bied vanaf 20!Herbert Weber - Ets en aquatint. Titel, "Frank". kopen? Bied vanaf 20!Herbert Weber - Ets en aquatint. Titel, "Frank". kopen? Bied vanaf 20!Herbert Weber - Ets en aquatint. Titel, "Frank". kopen? Bied vanaf 20!Herbert Weber - Ets en aquatint. Titel, "Frank". kopen? Bied vanaf 20!Herbert Weber - Ets en aquatint. Titel, "Frank". kopen? Bied vanaf 20!Herbert Weber - Ets en aquatint. Titel, "Frank". kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1314 verkochte items
Alle items van deze verkoper (86)
  • Herbert Weber (1945)
Jaartal1981
TechniekEts/Aquatint
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 33 cm (h x b)
Lijst53 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/20
Herbert Weber (1945)

Titel: Frank

Gesigneerd: midden onder

Jaartal: mei 1981

Afmetingen werk:  H.30 x B. 33 cm

Ingelijst:  H. 53 x B. 67 cm

Materiaal: Ets en aquatint op papier

Oplage: 3/20

Goed

Herbert Weber (1945)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  duif
FA. (46)

Lid sinds 2018
1314 verkochte items
67 cm
53 cm
33 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:05-05-2019 om 15:22
Eindtijd:14-05-2019 om 22:21
Liuwehert
14 mei / 22:15
€ 20