Herbert Zangs - Wisser mixed media op karton

Herbert Zangs - Wisser mixed media op karton kopen? Bied vanaf 530!
Herbert Zangs - Wisser mixed media op karton kopen? Bied vanaf 530!Herbert Zangs - Wisser mixed media op karton kopen? Bied vanaf 530!Herbert Zangs - Wisser mixed media op karton kopen? Bied vanaf 530!

Geplaatst door  smokinjoe2014
FA. (1)

Lid sinds 2018
6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Herbert Zangs (1924-2003)
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 34 cm (h x b)
Lijst64 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk van Herbert Zangs dateert vermoedelijk begin jaren negentig en, is aangekocht bij Galerie Fochem in Krefeld. Naast galerie Peerlngs - ook in Krefeld - was Fochem een ​​serieuze galeriehouder van Zangs.

Het werk is stofdicht ingelijst door de galerij.

De passepartout is 59 x 48 cm groot.

Het werk is stofdicht ingelijst door een galerie.

Herbert Zangs (1924-2003)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  smokinjoe2014
FA. (1)

Lid sinds 2018
6 verkochte items
54 cm
64 cm
34 cm
48 cm
Starttijd:16-06-2022 om 13:40
Eindtijd:30-06-2022 om 20:52
Openingsbod€ 530
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDüsseldorf, Duitsland
VerzendingAlleen binnen Europa