Martin van Dijk - Herinnering 2 - Verkocht

Martin van Dijk - Herinnering 2 kopen? Bied vanaf 90!
Martin van Dijk - Herinnering 2 kopen? Bied vanaf 90!Martin van Dijk - Herinnering 2 kopen? Bied vanaf 90!Martin van Dijk - Herinnering 2 kopen? Bied vanaf 90!Martin van Dijk - Herinnering 2 kopen? Bied vanaf 90!
  • Martin van Dijk (1963)
Jaartal1999
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen24 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een zeer aantrekkelijk olieverfschilderij van martin van Dijk

Martin van Dijk (1963)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
209 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
18 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-01-2021 om 16:39
Eindtijd:14-02-2021 om 12:17
Jaell
10 feb. / 17:51
€ 95