Herman Bernard Dieperink Jzn - Litho's (2x) - Lente

Herman Bernard Dieperink Jzn - Litho's (2x) - Lente kopen? Bied vanaf 40!
Herman Bernard Dieperink Jzn - Litho's (2x) - Lente kopen? Bied vanaf 40!Herman Bernard Dieperink Jzn - Litho's (2x) - Lente kopen? Bied vanaf 40!Herman Bernard Dieperink Jzn - Litho's (2x) - Lente kopen? Bied vanaf 40!Herman Bernard Dieperink Jzn - Litho's (2x) - Lente kopen? Bied vanaf 40!
  • Herman Bernard Dieperink Jzn (1887-1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1919
TechniekLitho
StijlKlassiek
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50

Twee litho's door H.B. Dieperink (1887-1957), in volgorde van de foto's:

1. Lente, signatuur in potlood en druk, 1932, No.10/50, papier 50x65cm, afbeelding 45x60cm
2. Lente, signatuur in druk, 1919, papier 75x53cm, afbeelding 65x40cm

Herman Bernard Dieperink Jzn (1887-1957)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  MJC

Lid sinds 2017
1 verkochte items
65 cm
50 cm
Starttijd:17-07-2022 om 11:21
Eindtijd:30-07-2022 om 19:37
Openingsbod € 40
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland