Herman Berserik - Pop, ets - Verkocht

Herman Berserik - Pop, ets kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Herman Berserik - Pop, ets kopen? Bied vanaf 75!Herman Berserik - Pop, ets kopen? Bied vanaf 75!Herman Berserik - Pop, ets kopen? Bied vanaf 75!Herman Berserik - Pop, ets kopen? Bied vanaf 75!Herman Berserik - Pop, ets kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Rosser
FA. (160)

2884 verkochte items
Alle items van deze verkoper (260)
  • Herman Berserik (1921-2002)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristiek werk van Herman Berserik uit 1977. Ets op Arches papier, met potlood gesigneerd en genummerd (27/200) en gedateerd en nogmaals gesigneerd in de plaat.  In redelijk goede staat; het blad heeft ingelijst gezeten want er zijn verkleuringen in de marge van een vorig passe-partout.  Ingelijst met passe-partout is het werk perfect want het etsbeeld zelf en een ruime marge rondom het beeld zijn zeer goed.

Afmetingen: 66cm x 50cm (blad), 43cm x 27cm (beeld)

ZZETS

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:13-09-2017 om 14:37
Eindtijd:25-09-2017 om 19:37
collector74
22 sep. / 14:06
€ 75