Herman Bieling - Houtsnede: Circus voorstelling - 1932

Herman Bieling - Houtsnede: Circus voorstelling - 1932 kopen? Bied vanaf 55!
Herman Bieling - Houtsnede: Circus voorstelling - 1932 kopen? Bied vanaf 55!Herman Bieling - Houtsnede: Circus voorstelling - 1932 kopen? Bied vanaf 55!Herman Bieling - Houtsnede: Circus voorstelling - 1932 kopen? Bied vanaf 55!
  • Herman Bieling (1887-1964)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1932
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtsnede van Herman Bieling. Voorstelling van circus. Jaar: 1932. Afmetingen blad: H29 x b18.5cm. Afmetingen voorstelling: H10 x b7cm. Het werk is, rechts onderaan,  gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De voorstelling is in goede staat. In werkelijkheid is het blad wat geliger, dit komt niet helemaal goed over op de fot

Starttijd:04-10-2022 om 09:15
Eindtijd:09-10-2022 om 19:46
Openingsbod € 55
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland