Herman Bieling - Houtsnede: Circus voorstelling

Herman Bieling - Houtsnede: Circus voorstelling kopen? Bied vanaf 55!
Herman Bieling - Houtsnede: Circus voorstelling kopen? Bied vanaf 55!Herman Bieling - Houtsnede: Circus voorstelling kopen? Bied vanaf 55!Herman Bieling - Houtsnede: Circus voorstelling kopen? Bied vanaf 55!Herman Bieling - Houtsnede: Circus voorstelling kopen? Bied vanaf 55!
  • Herman Bieling (1887-1964)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtsnede van Herman Bieling. Voorstelling van circus. Oplage: E.A. Afmetingen blad: H20 x b16.5cm. Afmetingen voorstelling: H15 x b10.5cm. Het werk is, rechts onderaan,  gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De voorstelling is in goede staat. Paar kleine kreukels en vlekjes, op de randen om het werk heen

Starttijd:29-09-2022 om 11:24
Eindtijd:09-10-2022 om 19:50
Openingsbod € 55
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland