Herman Bieling - Landschap in "t Zuiden

Herman Bieling - Landschap in "t Zuiden kopen? Bied vanaf 1000!
Herman Bieling - Landschap in "t Zuiden kopen? Bied vanaf 1000!Herman Bieling - Landschap in "t Zuiden kopen? Bied vanaf 1000!Herman Bieling - Landschap in "t Zuiden kopen? Bied vanaf 1000!
  • Herman Bieling (1887-1964)
Jaartal1947
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen69.5 cm x 55.5 cm (h x b)
Lijst76.5 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Herman Bieling (Rotterdam '87-Rhoon '64) werd opgeleid aan de Academie voor Beeldende Kunsten te Rotterdam. Hij was een vooraanstaand lid van de kunstkring "de Branding" een groep avant-gardistische kunstenaars.
Zijn werk wordt op dit moment tentoongesteld in het Singer Museum te Laren en het Chabot Museum te Rotterdam.

Starttijd:30-06-2022 om 14:53
Eindtijd:09-07-2022 om 21:47
Openingsbod € 1000
ObjectlocatieVoorburg,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier