Herman Brood - 'Torso Red' (prachtig gelijst!)

Herman Brood - 'Torso Red' (prachtig gelijst!) kopen? Bied vanaf 799!
Herman Brood - 'Torso Red' (prachtig gelijst!) kopen? Bied vanaf 799!Herman Brood - 'Torso Red' (prachtig gelijst!) kopen? Bied vanaf 799!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen104 cm x 74 cm (h x b)
Incl. lijst120 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige, zeer grote zeefdruk van Herman Brood.
'Torso Red'is een werk dat zelden wordt aangeboden en is één van de meest gewilde zeefdrukken van Herman Brood.
Rechtsonder met viltstift gesigneerd en met potlood genummerd (123/125).
Recent gelijst door professionele inlijsterij. Zwarte, mat-aluminium lijst en met smetteloos, zuurvrij passe-partout en ontspiegeld glas. .
Afmetingen: 104cm x 74cm (binnen passe-partout)
Lijst: 120 x 90 cm

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (112)

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (23)

632 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
90 cm
120 cm
74 cm
104 cm
Starttijd23-5-2023 om 8:21
Eindtijd1-6-2023 om 22:25
Openingsbod € 799
ObjectlocatieObbicht,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier