Herman Brood (1946-2001) - Zeefdruk - Met bibberende ogen bezigtigd - Verkocht

Herman Brood (1946-2001) - Zeefdruk - Met bibberende ogen bezigtigd kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 71,00

Herman Brood (1946-2001) - Zeefdruk - Met bibberende ogen bezigtigd kopen? Bied vanaf 25!Herman Brood (1946-2001) - Zeefdruk - Met bibberende ogen bezigtigd kopen? Bied vanaf 25!Herman Brood (1946-2001) - Zeefdruk - Met bibberende ogen bezigtigd kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  fdorsman

Lid sinds 2017
1 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraaie ingelijste zeefdruk van Herman Brood.

Het werk is handgesigneerd met marker en verkeert in uitstekende conditie. Kan zo aan de muur. Tevens is het werk genummerd (53 van 300).

Het formaat is 50 x 60 cm

Verkregen van kunstenaar zelf, echter zonder certificaat.

Garantie-

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(89)
Geplaatst door  fdorsman

Lid sinds 2017
1 verkochte items
Dit item is verkocht voor 71,00
Starttijd:26-02-2017 om 11:34
Eindtijd:05-03-2017 om 20:34
Biedingen (6)
EefjeG
05 mrt. / 20:15
€ 71
Zseries
05 mrt. / 20:12
€ 66
danser
05 mrt. / 20:11
€ 61
EefjeG
02 mrt. / 09:53
€ 56
danser
02 mrt. / 09:53
€ 51
danser
26 feb. / 11:43
€ 25