Herman Brood - Acryl op doek: Swing + Herman Brood Museum certificaat

Herman Brood - Acryl op doek: Swing + Herman Brood Museum certificaat kopen? Bied vanaf 4850!
Herman Brood - Acryl op doek: Swing + Herman Brood Museum certificaat kopen? Bied vanaf 4850!Herman Brood - Acryl op doek: Swing + Herman Brood Museum certificaat kopen? Bied vanaf 4850!Herman Brood - Acryl op doek: Swing + Herman Brood Museum certificaat kopen? Bied vanaf 4850!Herman Brood - Acryl op doek: Swing + Herman Brood Museum certificaat kopen? Bied vanaf 4850!
  • Herman Brood (1946-2001)
TechniekAcryl
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Herman Brood

Techniek:  Acryl op doek

Titel: geen titel

Afmetingen: H100 x b120cm

Gesigneerd:  met de hand, midden onderaan

Het werk wordt geleverd met een certificaat van het Herman Brood Museum (HB-M).

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (104)
Geplaatst door  KunstverkoperWestland
FA. (8)

127 verkochte items
Alle items van deze verkoper (58)
120 cm
100 cm
Starttijd:08-08-2022 om 22:37
Eindtijd:14-08-2022 om 19:38
Openingsbod € 4850
Objectlocatie's-Gravenzande, Nederland
VerzendingAlleen per koerier