Herman Brood - Backstage

Herman Brood - Backstage kopen? Bied vanaf 395!
Herman Brood - Backstage kopen? Bied vanaf 395!Herman Brood - Backstage kopen? Bied vanaf 395!Herman Brood - Backstage kopen? Bied vanaf 395!Herman Brood - Backstage kopen? Bied vanaf 395!Herman Brood - Backstage kopen? Bied vanaf 395!Herman Brood - Backstage kopen? Bied vanaf 395!
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen74 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Ontzettend fraaie, grote en gewilde zeefdruk van Herman Brood.

Genummerd 57/200 en met de hand gesigneerd.

Afmetingen zijn 74 x 99 cm.

Zie foto's

Herman Brood (1946-2001)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (96)
Geplaatst door  Os
FA. (12)

137 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
99 cm
74 cm
Sluit over 2d 1u 34m 18s
Openingsbod€ 395
ObjectlocatieSchoonhoven, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:25-09-2022 om 23:02
Eindtijd:09-10-2022 om 19:18